Facebook
Twitter
Kontakt
polski Nederlands Deutsch English Yкраїнський
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego

Wizja i misja

Odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach

Naszą misją jest dbanie o Twój sukces!
Pomaga nam w tym wyspecjalizowana w usługach HR kadra, pełna pasji i zaangażowania oraz prosta polityka firmy - największą wartością są ludzie.
Świadczone przez nas usługi bazują na rozwiązaniach, które są idealnie dostosowane do potrzeb naszych klientów. W odpowiedzi  na coraz to nowe wyzwania rynku pracy. Otwieramy przed nimi nieograniczone możliwości rozwiązań personalnych.

Już od 12 lat spełniamy oczekiwania naszych Klientów świadcząc kompleksowe usługi personalne na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dobrze rozpoznawalną marką, a poprzez swój profesjonalizm staramy się aby być w czołówce firm z branży. Zamierzamy konsekwentnie zabiegać o kolejnych klientów jak i dbać o stosunki z klientami już pozyskanymi.

IFLEXS poprzez swoje doświadczenie i ogólnoeuropejski zasięg chce aktywnie przyczynić się do rozwiązania problemów zatrudnienia w Europie. Jako partner chcemy budować trwałe relacje z naszymi klientami, oparte na zaufaniu, potwierdzone jakością naszych usług. Wspierając firmy naszą wiedzą pragniemy dostarczyć im zmotywowanych i sprawdzonych pracowników.

Dbając o naszych pracowników, dbamy o jakość pracy u naszych klientów.

IFLEXS gwarantuje znalezienie odpowiedniego pracownika we właściwym czasie w każdym miejscu Europy. Bazując na rozwoju rynku, pojawieniu się nowych trendów oraz pomyśle zatrudniania głównie pracowników z Polski, chcemy wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyczne działania w Europie Wschodniej. Pozwala nam to określić siebie jako europejski partner na rynku pracy.

Mimo rozwoju firmy nie chcemy zapomnieć o naszych korzeniach. IFLEXS jest i pozostanie odpowiedzialną organizacją cechującą się holenderskim zdrowym rozsądkiem. To co stanowi podstawę naszego istnienia to życzenia i potrzeby naszych klientów oraz pracowników.

IFLEXS pragnie wesprzeć firmy mające problemy z naborem pracowników oraz osoby z doświadczeniem poszukujące pracy dla znaczących europejskich firm.

Naszym zadaniem jako międzynarodowej agencji zatrudnienia jest połączyć popyt z podażą. Ale ponadto pragniemy Państwu zagwarantować stabilność firmy a naszym pracownikom dobrą i uczciwą pracę.
Aby podkreślić naszą misję staliśmy się współzałożycielami Stowarzyszenia Międzynarodowych Agencji Rekrutacyjnych, dzięki czemu współpracujemy z wieloma organizacjami członkowskimi. Ponadto posiadamy niezbędne certyfikaty wydane przez Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej, a także z NBBU i VRO. To daje Państwu gwarancję, iż IFLEXS jest organizacją działającą zgodnie z prawem.

Kultura organizacyjna naszej firmy opiera się na osobach doskonale wyszkolonych, ciężko pracujących, które są oddane swojej pracy oraz cechują się zdrowym rozsądkiem. Osoby te z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.