Kontakt
polski Nederlands Deutsch English Yкраїнський
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego

IflexS Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (Nr cert. 273), która oferuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego
IflexS

Pracownik Magazynu - Operator Wózka Widłowego

Obowiązki:

- obsługa wózka widłowego na magazynie oraz hali produkcyjnej

- kompletacja zamówień wózkiem widłowym

- uczestnictwo w załadunku i rozładunku oraz sprawdzanie zgodności towarów z dokumentami

- transport towarów z hali produkcyjnej na magazyn

Wymagania:

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych

- praktyczna umiejętność prowadzenia wózka widłowego

- doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego

- pracowitość,

- samodyscyplina

Oferujemy:

- pracę trzyzmianowa

- premie regulaminowe

- pracę na pełny etat