Kontakt
polski Nederlands Deutsch English Yкраїнський
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego

IflexS Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (Nr cert. 273), która oferuje usługi z zakresu rekrutacji i selekcji pracowników. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Operator wózka widłowego
IflexS

Operator wózka widłowego

Zakres zadań Operatora Wózka Widłowego:

• Obsługa wózka jezdniowego z napędem silnikowym

• Praca w magazynie przy realizacji wysyłek towaru

• Pomoc przy drobnych pracach magazynowych

• Układanie pojemników w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu

• Rozładunek oraz załadunek aut ciężarowych wózkiem widłowym

Od kandydata oczekujemy :

• Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych

• Doświadczenia w prowadzeniu wózków widłowych minimum 1 rok

• Zaangażowania, umiejętności szybkiego uczenia się

W zamian oferujemy:

• Pensję + comiesięczną premię

• Dwie regulaminowe podwyżki

• Umowę o pracę tymczasową

• Ciekawą pracę w firmie z zagranicznym kapitałem