Facebook
Twitter
Kontakt
polski Nederlands Deutsch English Yкраїнський
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego

Wakacyjna giełda pracy w Opolu - 12:15

Czas wakacji dla wielu młodych ludzi to szansa na zdobycie pierwszej pracy. Wielu z nich boryka się z problemem, gdzie takiej pracy szukać. Młodzieżowe Biuro Pracy w Opolu wychodząc naprzeciw potrzebom młodych ludzi zorganizowało w dniu 28 czerwca br. wakacyjną giełdę pracy, na której swoje oferty przedstawiła m.in. Agencja Zatrudnienia Work Support.

Proponowane oferty były skierowane zarówno do młodzieży uczącej się jak i dla poszukujących pracy. Spośród proponowanych ofert pracy tymczasowej największym zainteresowaniem cieszyły się oferty na stanowiska: pracownik produkcyjny, pracownik inwentaryzacji, kolportaż prasy, hostessa, pomoc kuchenna i pracownik gospodarczy.

Praca wakacyjna daje możliwości młodym ludziom na zdobycie pierwszego doświadczenia i zarobienia pieniędzy, które mogą przeznaczyć na późniejszy wypoczynek. Wakacyjna giełda pracy cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony przybyłej młodzieży, jak również ze strony zaproszonych przedstawicieli agencji.

Na odbywającą się giełdę przybyli zaproszeni przedstawiciele opolskich mediów m.in. Radio Plus, Radio RMF MAXXX, Radio Opole oraz Nowa Trybuna Opolska. Młodzieżowe Biuro Pracy planuje w najbliższym okresie zorganizowanie podobnych tego typu przedsięwzięć.

Źródło: http://www.opolska.ohp.pl

<< Powrót