Facebook
Twitter
Kontakt
polski Nederlands Deutsch English Yкраїнський
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego

Nasi partnerzy

IFLEXS jest członkiem wielu międzynarodowych i polskich stowarzyszeń gospodarczych, społecznych i branżowych. Aktywny udział w tego rodzaju gremiach gwarantuje Państwu najwyższą jakość obsługi zawsze zgodną z polskimi i międzynarodowymi przepisami prawa pracy.

IFLEXS posiada wszelkie niezbędne uprawnienia do świadczenia usług pośrednictwa pracy na terenie Polski i Unii Europejskiej. Wiedzę i doświadczenie wynikające z naszego członkowstwa w stowarzyszeniach staramy się wykorzystać zawsze z korzyścią dla naszych pracowników.

 

Ogólnopolski Konwent Agencji Pracy
IFLEXS jest członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy będącego związkiem pracodawców, zrzeszającym polskie agencje pracy. OKAP jest organizacją stojącą na gruncie przestrzegania, respektowania i ochrony praw pracowniczych. Zapewnia przestrzegania prawa przez agencje pracy i egzekwowania go przez urzędy kontrolne. Członkami związku są agencje oferujące najwyższą jakość usług i troskę o dobro pracowników.

TAX – PERFECTA
IFLEXS współpracuje z biurem rachunkowym TAX – PERFECTA. Wspólnie pragniemy pomóc wszystkim pracownikom krajów UE bezpiecznie, skutecznie oraz maxymalnie odzyskać podatek dochodowy zapłacony za granicą. Firma PERFECTA posiada wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, jest ono podbudowane odpowiednim wykształceniem z zakresu ekonomii oraz finansów, a także oraz znajomością języków obcych.

Business Centre Club
IFLEXS jest członkiem prestiżowego klubu Business Centre Club. Business Centre Club istnieje od 1991 roku. Powstał, by jako instytucja wielopłaszczyznowa, wspierać przedsiębiorczych Polaków. Jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Zrzesza ponad 1200, głównie prywatnych firm reprezentowanych przez blisko 2000 przedsiębiorców, obracających kapitałem ponad 200 mld zł i zatrudniających 600 tysięcy pracowników.

Izba Pracodawców Polskich

Izba Pracodawców Polskich powstała w lecie 2003 roku z inicjatywy firm delegujących pracowników do Niemiec. Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej w maju 2004 r. Izba Pracodawców Polskich rozszerzyła działalność na inne kraje Unii Europejskiej oraz na kraje pozaunijne. Izba Pracodawców Polskich (WWW.ipp.org.pl) zrzesza polskich przedsiębiorców - eksporterów, świadczących usługi na terenie Unii Europejskiej. Są wśród nich liczne agencje pracy tymczasowej, użyczające polskich pracowników tymczasowych zagranicznym kontrahentom. Izba Pracodawców Polskich monitoruje rynek usług w UE oraz wspiera firmy świadczące transgraniczne usługi, między innymi poprzez udzielanie im informacji. Do grona członków IPP dołącza coraz więcej zagranicznych agencji pośrednictwa pracy oraz zagranicznych firm przemysłowych. Izba Pracodawców Polskich jest nieprzerwanie od roku 2006 największą organizacją polską zrzeszającą firmy zajmujące się transgranicznym zatrudnieniem pracowników. W roku 2009 z usług i wsparcia Izby Pracodawców Polskich skorzystało ponad 1000 firm delegujących pracowników za granicę.