Facebook
Twitter
Kontakt
polski Nederlands Deutsch English Yкраїнський
Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego

Kariera w IflexS

IflexS jest firmą specjalizującą się w usługach HR dla biznesu.

Sukces naszej firmy zawdzięczamy naszym Pracownikom i bardzo prostej polityce – największą wartością są ludzie! Naszą firmę tworzą ludzie, którzy budują ją swoim zaangażowaniem w wykonywaną pracę, poczuciem odpowiedzialności za powierzone obowiązki i profesjonalizmem.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy stale poszukujemy utalentowanych pracowników, zainteresowanych pracą w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, sprzedaży usług oraz outsourcingu kadr i płac. Staramy się zatrudniać i zatrzymywać w firmie najlepszych ludzi oraz stać się dla nich najlepszym miejscem pracy, gdzie mogą realizować swoje ambicje zawodowe. Dążymy do tego, aby praca w IFLEXS dawała naszym pracownikom możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz rozwoju doświadczenia, dlatego ciągle inwestujemy w szkolenia i kładziemy nacisk na rozwój kompetencji naszego personelu. Dodatkowo wspaniała atmosfera pracy i wzajemnego wsparcia sprawiają, że w naszej firmie pracuje się chętnie i z pasją.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego grona zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (cv oraz list motywacyjny) na adres: kariera@iflexs.pl

W materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883″.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.